Я його побачу.........Львів.
julajuljuli
Мабуть одиниці людей купують квитки за 23години до чух-чух у ЛЬвів. 15 кас на укрзалізниці а працюють 4 і то з перервами, постій у черзі  годинку-дві наче за молоком у часи СРСР,,,,
І ТУТ ЧУДО я вже стою біля цього замацьколеного віконця з чудовою усмішкою на обличчі - і з думкою - ахххх,   це мій час просунути гроші і отримати ці квитки,,, я не думала що коли ти віддаєш кошти  а отримаєш в цю хвилину папірчики з місцем і номером потягу=це чудо.
.мені соромно, українка якій вже за 20 а вона ще не була у місті Лева)) але вже скоро я там буду і мені буде не соромно. мені казали що там шикарна кава, але мене цим не заманиш, я не п"ю кави( я знайду собі діло там.

(no subject)
julajuljuli

Мене останнім часом несе до пізнання Кавказу. Ось що я сьогодні я знайшла. Пісня Вахи Берсанукаєва.  слова шикарні, не ця "галимая попса", хоча більшість обожнює попсу. Якщо подивитися в коріння, то попса - це популярна музика, але дане слово характеризується  як бе-бе-фе-фе в сучасний час.
Моя пісня на сьогодні- Не гордись (Ваха)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
На жаль в ютюбе не знайшла((

http://www.mp3poisk.net/ваха-берсанукаев-не-гордись


Що можна робити цими руками?!)))
julajuljuli

Розпочну я свою писанино саме сьогодні. чого сама не знаю)

Це не є спецписанина і лише на одну тему, тута буде все що позна пізнати і те що цікаво, по-перше, для  мене, по-друге, для тих хто знає більше і для тих хто бажає пізнати щось.
Моє перше - це "блюда".  Я обожнюю творити, хоч інколи сама собою незадовільна) але так виходить що кажуть "дай ще". Можливо деякі це кажуть для "приличия") але більшість справді вважає - що можна їсти.


?

Log in